+380957247098
Atom Studio

Как поддерживать диалог с разными мемберами одновременно?

Як підтримувати діалог із різними мемберами одночасно?

Кожна веб-модель рано чи пізно стикається з непростою ситуацією, коли їй пишуть одразу кілька людей. Іноді активність мемберів зашкалює, і дівчата отримують щохвилини десятки повідомлень у різних чатах. Враховуючи, що вебкам-моделі потрібно обов’язково на них реагувати, це стає справжньою проблемою. Адже потрібно відповідати правильно і свідомо, щоб не викликати роздратування у співрозмовника. Тому всіх дівчат неминуче цікавить, як можна підтримувати велику кількість діалогів з мемберами, відгукуватися на запрошення до привату та встигати показувати себе.

Визначимо пріоритети

Головним завданням вебкам-моделі є взаємодія із зареєстрованими користувачами у приваті. З цього виходить, що найважливіше – це запрошення до привату. Багато веб-сайтів встановлюють необхідність підтвердження такого запрошення, тому модель повинна бути уважна і швидко реагувати на запити.

Незважаючи на необхідність багато часу проводити в приваті, не варто забувати і про фрі-чат. Це не вимагатиме багато зусиль від моделі. Після завершення привату дівчина прощається з користувачем, висловлює прохання оцінити її старання. Після цього їй приділяється до 7 хвилин, щоб переодягнутися, поправити макіяж і зачіску і знову підключитися до прямого ефіру.

Також є рішення і для листування. Найкраще скористатися можливостями оператора або чат-бота. Хоча кожен з них має свої плюси та мінуси, які необхідно враховувати. Чат-бот можна встановити безкоштовно. Програму можна налаштувати таким чином, щоб вона відповідала автоматично від імені моделі та перекладала листування. Правильно підключити чат-бот можна за допомогою адміністраторів студії. До мінусів ботів належить неможливість програми відповідати мемберу відповідно до його настрою та почуття гумору.

Без оператора веб-моделі обійтися досить складно. Він здатний допомогти з кількома сайтами, листуючись з мембер від імені моделі. Крім того, він помічає та виправляє поточні помилки, займається налаштуваннями камери, вчасно перемикає режими роботи. Єдиний мінус – це додаткові витрати. Сплатити послуги оператора може не кожна веб-модель, тому найчастіше приймають рішення в залежності від розміру заробітку.

Як поводитися новачкам?

У веб-камери промисловості є велика кількість правил і обмежень, яких завжди потрібно дотримуватися. У них легко заплутатися новачкові. Головна порада досвідчених моделей – не боятися своєї недосвідченості. Для початку роботи можна вивчити декілька універсальних пропозицій англійською мовою, за допомогою яких можна буде одразу реагувати на діалоги кількох мемберів.

Такою фразою може бути таке:

Hello! Існує безліч повідомлень поточного року. I do not have time to respond. Sorry. (Привіт! Сьогодні дуже багато листів. Я не встигаю відповідати. Вибачте.).

Це необхідно, щоб користувачі не подумали, що перед ними просто прокручування відео. Важливо відразу відреагувати на запит, після чого дівчина матиме час на прочитання інших вхідних повідомлень.

Новачку вкрай важливо на початку роботи набиратися досвіду у спілкуванні англійською мовою, відпрацьовуючи вимову та інтонацію. І тому можна відповідати вголос. Користувачам буде приємно чути ваш голос. Можна робити виняток для особистих діалогів. Адже для багатьох дуже важливою є конфіденційність. У такій ситуації варто відповісти письмово, ніж уголос.

Чи готові стати нашим співробітником?

Заповніть анкету та почніть заробляти!

Webcam Модель

Готовы стать нашим сотрудником?

Заполните анкету и начните зарабатывать!

Ваша заявка успешно отправлена!

Наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время

Соглашение об обработке персональных данных

Данное соглашение об обработке персональных данных разработано в соответствии с законодательством
Российской Федерации.

Все лица заполнившие сведения, составляющие персональные данные на данном сайте, а также разместившие
иную информацию обозначенными действиями, подтверждают свое согласие на обработку персональных
данных и их передачу оператору обработки персональных данных.

Под персональными данными Гражданина понимается нижеуказанная информация:

Общая информация (Имя, номер телефона и адрес электронной почты); посетители сайта направляют свои
персональные данные для получения телефонного звонка или сообщения электронной почты от специалиста
компании-исполнителя (владельца сайта) с целью заказа консультации относительно услуг
компании-исполнителя.

Гражданин, принимая настоящее Соглашение, выражает свою заинтересованность и полное согласие, что
обработка их персональных данных может включать в себя следующие действия: сбор, систематизацию,
накопление, хранение, уточнение (обновление, изменение), использование, уничтожение.

Гражданин гарантирует: информация, им предоставленная, не нарушает действующее законодательство
Российской Федерации, законные права и интересы третьих лиц; вся предоставленная информация
заполнена Гражданином в отношении себя лично.